بررسی ظرفیت های تعامل مرکز پژوهشی آسیا با سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۲۰:۳۱ اخبار و رویدادها آرشیو قدیم سایت
تعداد بازدید:۱۴۷
بررسی ظرفیت های تعامل مرکز پژوهشی آسیا با سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی

تهران – روابط عمومی مرکز پژوهشی آسیا: در دیدار دکتر حامد وفایی، مدیر مرکز پژوهشی آسیای دانشگاه تهران با دکتر ابوالحسن خلج منفرد، رئیس مرکز مطالعات فرهنگی بین‌المللی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ظرفیت های تعامل دو مرکز در سال 1400 مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

دکتر وفایی در این دیدار ضمن تاکید بر لزوم گسترش ارتباطات فرهنگی با کشورهای آسیایی با توجه به راهبرد نگاه به شرق جمهوری اسلامی ایران، بر اهمیت تعامل مراکز فرهنگی – پژوهشی کشور برای ایجاد شناخت فرهنگی مناسب میان ایرانیان و دیگر ملل آسیا تاکید نمود.

دکتر وفایی همچنین از آمادگی مرکز پژوهشی آسیای دانشگاه تهران برای برگزاری وبینارهای مشترک با سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و اجرای پروژه‌های پژوهشی مشترک با این سازمان فرهنگی کشورمان سخن گفت.

در این دیدار همچنین دکتر خلج منفرد، رئیس مرکز مطالعات فرهنگی بین‌المللی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی از همکاری با مرکز پژوهشی آسیا دانشگاه تهران استقبال کرده و بر لزوم تبیین ابعاد فرهنگی ارتباط ایران با کشورهای آسیایی برای نخبگان و افکار عمومی کشور تاکید نمود.

در جریان مذاکرات مدیران دو مرکز پژوهشی و مطالعاتی همچنین پروژه های آتی همکاری دوجانبه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


پیوند خبر در اینستاگرام


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.