اعلام نتایج نهایی پروژه پژوهشی صندوق علمی مشترک راه ابریشم

تعداد بازدید:۱۱۵
پس از انتشار پنجمین فراخوان پروژه ها و کارگاه های مشترک ایران و چین، صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور (INSF) و آکادمی علوم چین (CAS) در اطلاعیه ای مشترک نتایج نهایی خود را اعلام کردند.

پیش از این صندوق علمی مشترک راه ابریشم ( SRSF ) در پنجمین سال اجرای خود، از حمایت نسبت به فعالیت‌های پژوهشی مشترک میان محققین ایرانی و محققین آکادمی علوم چین ( CAS ) در قالب «پروژه‌های تحقیق و توسعه مشترک» و «برگزاری کارگاه‌های مشترک» خبر داده بود.

در فراخوان این صندوق ذکر شده بود که در صورت برگزاری کارگاه در ایران، صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور تا سقف ۶۳۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به محققین ایرانی حمایت مالی میزبانی کارگاه را ارائه خواهد کرد، و CAS نیز هزینه‌های سفر بین‌المللی محققین چینی را جهت شرکت در کارگاه تأمین خواهد نمود و در صورت برگزاری کارگاه در چین، حمایت مالی CAS از محققین خود برای میزبانی کارگاه تا سقف ۶۳۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال خواهد بود، در حالی‌که صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور هزینه‌های سفر بین‌المللی محققین ایرانی را جهت شرکت در کارگاه تأمین خواهد نمود.

 


پیوند خبر در اینستاگرام

کلید واژه ها: چین


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.